Prof. Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT

Genel Kurallar

Bu websitesine erişim ve sitenin kullanımı aşağıda belirtilen şartlara tabiidir. Lütfen bu şartlara uymayı kabul etmiyorsanız bu websitesini kullanmayınız. Bu websitesi (bundan sonra Prof.Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT olarak ifade edilecek olan) Prof.Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT tarafından geliştirilmiştir ve yönetilmektedir. Bu websitesinde, Genel Kullanım Şartlarında, Genel Kurallarımızdan vazgeçmek veya bunlarda kısmen veya tamamen değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Bu tür değişiklikleri önceden bildirmeden kendi takdirimize göre yapabileceğimizi dikkatinize sunarız. Bu yüzden, websitemizi tekrar ziyaret ettiğinizde şartları yeniden gözden geçirmenizi ve yapılabilecek değişiklik veya düzeltmeleri dikkate almanızı rica ederiz.

Kullanım ve faydalarından vazgeçmek

Bu websitesinde yayımlanan bütün detaylar, dokümanlar ve görseller sadece Prof.Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT’a aittir. Söz konusu materyeller bu şartlara uyulduğu takdirde kullanılabilir: bütün kopyalarda telif hakkına ilgili ibare yer alacak, bu detaylar sadece kişisel amaçlar için kullanılacak, ticari olarak istismar edilmeyecek, herhangi bir şekilde değiştirilmeyecek, websitesinden temin edilen bütün görseller sadece ilgili metin ile birlikte kullanılacaktır.

Sınırlı sorumluluk

Prof.Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT bu websitesinde yer alan detaylı bilgileri profesyonel itina çerçevesinde bilgi ve inancına dayanarak dahili ve harici kaynaklardan temin etmiştir. Bu bilgi alanını sürekli olarak genişletmeyi ve güncelleştirmeyi hedeflemekteyiz. Bu websitesinde yer alan bilgiler Prof.Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT’u, verdiği hizmetleri sunmayı hedeflemektedir. Ancak, bu websitesinde yer alan bilgilerin bütünlüğü veya doğruluğu ile ilgili açık ve kapalı olarak herhangi bir ifade kullanılmamış veya bir garanti verilmemiştir. Bu bilginin yayın tarihi itibariyle doğru olmasına rağmen, artık güncelliğini yitirmiş olabileceğini önemle hatırlatırız. Bu yüzden, bu websitesinden elde ettiğiniz bilgileri herhangi bir şekilde kullanmadan önce kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Bu websitesinde verilen tavsiyeler, hedeflenen süreç ve amaçlara uygunluk açısından özellikle güvenlikle ilgili veri sayfaları ve teknik spesifikasyonlar ile bağlantılı olarak kendi kontrolünüzü yapmaktan sizi alıkoymaz. Hizmetlerimiz ile ilgili herhangi bir tavsiye veya talimata ihtiyacınız olması durumunda bizimle doğrudan temasa geçmenizi rica ederiz. Bu websitenin kullanıcıları websiteye ve içeriğine erişimindeki sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul etmiş olurlar. Bu websitesinin yazılması, hazırlanması veya yayınlanmasında görev alan Prof.Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT veya üçüncü şahıslar, bu websitesine erişimden veya erişim imkansızlığından, websitenin kullanılmasından veya kullanılamamasından kaynaklanan ya da bu websitesinde yer alan bilgilere güvenmekten kaynaklanan zarar ve ziyandan sorumlu tutulamaz.

Sizin tarafınızdan sunulan detaylar

Bu websitenin kullanıcıları Prof.Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT’a gönderdikleri detayların içeriği ve doğruluğu konusunda bütün sorumluluğu taşır ve bu tür detaylar ile ilgili olabilecek üçüncü şahıs haklarının ihlal edilmediğini garantiler. Kullanıcılar, sunulan bilgiler ana verileri veya kullanılan bilgileri aşan kişisel detaylar içermediği sürece, Prof.Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT’a bu tür detayları kaydetme ve bu detayların istatistiksel analiz veya başka bir iş amacı için kullanılma iznini verir.

Uluslararası kullanıcılar

Bu websitesi Prof.Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT tarafından kontrol edilmekte, işletilmekte ve güncelleştirilmektedir. Söz konusu website sadece Türkiye’de kullanılabilir. Prof.Dr. Aylin BİLGİN KARABULUT bu websitesinde yer alan detayların Türkiye dışındaki yerlerde de doğru olduğuna dair garanti vermez ve özellikle hizmetlerin aynı görünüm, aynı boyut veya aynı şartlarda mevcut olduğunu garantilemez. Bu websitesine Türkiye dışından giriyorsanız veya içeriğini Türkiye dışından yüklüyorsanız, mahalli mevzuata uygun davranmak sizin sorumluluğunuzdur.


© 2012 - 2021 / Tüm içeriklerin kullanım hakkı saklıdır.

WhatsApp chat